סדנת סטוריטלינג לחברות ואירגונים

מה הסיפור שלך?

סדנא חווייתית, מעצימה ומגבשת!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

לכל אחד יש סיפור. לעובדים יש סיפור וגם לאירגון או החברה יש סיפור. הסיפור מכתיב את האופן בו אנו מתנהלים, מתקשרים ואפילו עובדים. אז מהו סטוריטלינג?

סטוריטלינג היא אומנות של ממש: אומנות העברת המסר באמצעות סיפור. אירגון או חברה היודעים לספר את הסיפור העומד מאחורי העסק שלהם ידעו להעביר מסר נכון ומדויק שיסייע להם להשיג את מטרותיהם.

אז מה הסיפור שלכם? האם הסיפור של העובדים של העובדים שלכם זהה לסיפור של האירגון? האם אפשר "להפגיש" בין סיפור העובד ובין סיפור האירגון? או במילים אחרות, כיצד ניתן ליצור בקרב העובדים הזדהות עם מטרות האירגון וכיצד אותן מטרות עשויות להועיל לעובדים גם בחייהם האישיים?

הסדנא "מה הסיפור שלך?" היא סדנת סטוריטלינג מקורית, ייחודית, חווייתית ומהנה עם המון ערך מוסף, הן ברמה האישית והן ברמת צרכי ומטרות החברה/הארגון, בהנחייה הומוריסטית ובאווירה מגבשת ומהנה.

בסדנא נעשה שימוש בכלים מיוחדים כגון תרגילים מעולם התיאטרון  וקלפי ה- point of you.

המטרה היא ליצור דיון פתוח בין העובדים על דילמות שונות, לפתוח ערוצי תקשורת יצירתיים ובעיקר לאפשר מפגש ממקום פתוח ומשוחרר.

הסדנא מתמקדת בנושאים מגוונים בהתאם לצרכי הארגון: תקשורת מקרבת, שימוש בהומור ככלי תקשורת, פתירת קונפליקטים, מטרות ויעדים, הצלחות מול כישלונות ועוד…

משך הסדנא ומספר המשתתפים נקבע בהתאם לצורכי האירגון.

הסדנא מתקיימת בהצלחה רבה בפני חברות ואירגונים בכל רחבי הארץ, בפני ועדי עובדים, באירגוני עובדים , בסמינרים וקורסים לעמידה מול קהל, בימי עיון לעובדים.

מפרגנים לקורסים והסדנאות שלי

ממליצים על סדנת סטוריטלינג לחברות ואירגונים

"מה הסיפור שלך?"

ממליצים על סדנת סטוריטלינג לחברות ואירגונים

"מה הסיפור שלך?"

למה דווקא סטוריטלינג?

למי עוד הסדנאות והקורסים מתאימים?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

פעילויות
לנשים

פעילויות
למורים וגננות

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

ארועים
לקהל הדתי

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!