סדנת סטוריטלינג וסיפורי חיים לקהל הדתי

מה הסיפור שלך?

סדנא חוויתית, מעצימה ומרגשת!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

לכל אדם יש סיפור והחיים הם אוסף הסיפורים שאדם צובר במהלך חייו. על אף העובדה שלכל אדם סיפור ייחודי, כשאנו מקשיבים לסיפור של מישהו אחר (בהרצאה, בסרט, בסדרת טלויזיה, בהצגה או אפילו בשיחת חולין עם חברים), לא פעם אנו חשים הזדהות, מתרגשים ומוצאים קווים משותפים בין הסיפור ששמענו, לסיפור החיים שלנו. זהו כוחו של סיפור – היכולת שלו לחבר, לרגש, להעצים וללכד.

הסדנא "מה הסיפור שלך?" היא סדנא ייחודית, מרגשת ומהנה המעניקה הזדמנות למשתתפים לספר את הסיפור האישי, המשפחתי, המקצועי, הזוגי או כל סיפור אחר שיבחרו, באווירה אמפתית, מכילה וקשובה. המשתתפים מוזמנים לשתף ולגלות כי למרות הייחודיות של הסיפור שלהם, ניתן למצוא מכנה משותף בין הסיפורים.

העבודה בקבוצה נעשית תוך קבלת כלים להקשבה פעילה, תובנות וערך מוסף לחיים. ייחודה של הפעילות הוא בשימוש בכלים מעולם התיאטרון, הסטוריטלינג ובקלפים מיוחדים כגון קלפי ה – point of you.

הנושאים העולים בקבוצה מגוונים מאוד ועוסקים בתכנים שחברי הקבוצה יעלו ובנושאים נוספים כגון: עוסקים בקבלת החלטות, מטרות ויעדים, הצלחות מול כשלונות, יחסים בינאישיים, אמונה עצמית, קונפליקטים והשלמה, הומור ככלי תקשורת, מחשבה יצירתית ותקשורת מקרבת .

אז אם חיפשתם פעילות חווייתית, מרגשת, מהנה ומלאה
בערך מוסף לחיים – זו בדיוק הסדנא עבורכם!

הסדנא בנויה ממפגש אחד ועד שמונה מפגשים. מספר המשתתפים, משך המפגשים וכמות המפגשים נקבעים בהתאם לנתוני הקבוצה.

הסדנא זכתה להצלחה עצומה בקורסי הכשרת מרצים, והתקיימה גם בהיכלי תרבות, רשויות מקומיות, בסיפריות, מתנ"סים, מרכזי פנאי ומרכזי צעירים.

מפרגנים לקורסים ולסדנאות שלי

מפרגנים לסדנת
"מה הסיפור שלך?"
מפרגנים לסדנת

"מה הסיפור שלך?"

למי עוד הסדנאות והקורסים מתאימים?

פעילויות
לנשים

תרבות ופנאי לקהל הרחב

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

עמידה מול קהל וסטוריטלינג

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

פעילויות
למורים וגננות

error: Content is protected !!