סדנת שפת גוף לחברות ואירגונים

לתקשר גם מבלי לדבר

סדנא חוויתית, מרתקת ומהנה!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

מכירים את הרגע הזה בו הרגשתם שמישהו אומר משהו שנשמע אמין לחלוטין, אבל האינטואיציה שלכם משדרת שהוא פשוט משקר?

כיצד ייתכן שלעיתים אנו רוצים להעביר מסר מסוים, אך בפועל תנועות הגוף ואפילו המימיקות בפנים שלנו משדרים מסר אחר לחלוטין? אין ספק שכולם מכירים סיטואציות כאלה וכולן קשורות קשר ישיר לשפה המדוברת ביותר בעולם – שפת גוף.

שפת גוף היא שפה שאנו מדברים בה מרגע לידתנו, שפה המשפיעה על כל מערכות היחסים שלנו בחיים האישיים וגם במקום העבודה. האופן בן אנו מעניקים שרות, מעבירים פרזנטציה בישיבת צוות, מתקשרים עם חברים לעבודה בהפסקת הצהרים ואפילו עונים בטלפון – כל אלה מושפעים משפת הגוף שלנו.

זו הסיבה שפיתוח מודעות לשפת הגוף היא חיונית כל כך. נכון, שפת גוף משקפת את התת מודע שלנו ואת הרגשות שלנו אולם ככל שנפתח מודעות נופתע לגלות עד כמה הדבר יכול לסייע לנו לשפר את מערכות היחסים שלנו בחיים הפרטים ובעבודה ולהשיג את המטרות שלנו בכל תחום: בעסקים, במכירות, בשיווק, בקשר עם בני המשפחה ואפילו בשיחה מלחיצה עם הבוס..

בסדנא 'לתקשר גם מבלי לדבר' נבין לעומק מהי שפת גוף, כיצד היא באה לידי ביטוי בחיינו ובעולם העבודה, מהו רושם ראשוני, נלמד לזהות שקרנים (אי אפשר בלי זה), כיצד ניתן לשפר את התקשורת הבינאישית שלנו עם הסובבים אותנו באמצעות סודות שפת הגוף, נעמוד על הקשר שבין שפת הגוף, הומור, ועמידה מול קהל קשורים זה בזה וכמובן נערוך הדגמות ונתרגל.

משך הסדנא ומספר המשתתפים נקבע בהתאם לצורכי האירגון.

הסדנא מתקיימת בהצלחה רבה בפני חברות ואירגונים בכל רחבי הארץ, בפני ועדי עובדים, באירגוני עובדים , בסמינרים וקורסים לעמידה מול קהל, בימי עיון לעובדים.

מפרגנים לסדנא

מגוון הקורסים והסדנאות שלי
מפרגנים על

מגוון הקורסים והסדנאות שלי

פירגונים לסדנת

"לתקשר גם מבלי לדבר"

אז מהי שפת גוף?

למי עוד הסדנאות והקורסים מתאימים?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

פעילויות
לנשים

פעילויות
למורים וגננות

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

ארועים
לקהל הדתי

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!