סדנת סגננות תקשורת לחברות ואירגונים

לדבר בסגנון של האחר

סדנא מצחיקה, מגבשת וחווייתית!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

אם אתם צריכים לבחור סדנאות לעובדים/ות ואתם מתלבטים מהי הסדנא שאסור לכם לוותר עליה, התשובה די ברורה: סדנת סגננות תקשורת היא סדנת חובה בכל חברה, אירגון או צוות עובדים!

לכל אדם שעובד באירגון או חברה, בין אם מדובר בעובד/ת בשרות לקוחות או במנכ"ל/ית, ברור כי המפתח להצלחת האירגון טמון ביחסים שבין העובדים ובמיוחד בתקשורת יעילה בין העובדים המאפשרת תפקוד תקין של האירגון.

חשבתם פעם למה חלק מהעובדים במקום העבודה מצליחים לנהל תקשורת מדהימה עם חברים מסוימים לעבודה ואילו עם אחרים זה פשוט לא מסתדר?

התשובה קשורה לסגננות התקשורת. מסתבר כי לכל אחד מאתנו יש סגנון תקשורת דומיננטי, ואם נלמד מה הסגנון שלנו ושל הקרובים אלינו נוכל לשפר את התקשורת הבינאישית בכל מערכות היחסים שלנו בחיים ובפרט במקום העבודה.

בסדנא מגבשת, חווייתית ומצחיקה תפגשו את המקדמים – אנשי ה"וואו", וה- "דרמה קווין" (אלה שאי אפשר להתעלם מהם, אנשי הכייף, הצחוקים והרעיונות הבלתי נגמרים..), את המשימתיים – אנשי ה"שורה התחתונה" וה"קונטרול פריק" (גם מהם אי אפשר להתעלם, ועדיף שתעשו מה שהם מבקשים בדיוק כי הם פרפקציוניסטים..), תפגשו גם את השקטים והבוחנים שיבדקו עשר פעמים האם עבדתם בצורה מדויקת לפרטי פרטים, הלא הם המנתחים – אנשי הנתונים והמספרים, וכמובן אחרונים חביבים הנמצאים בכל אירגון – התומכים – האמפתיים והרגישים, אנשי ה-"לא נעים לי לומר לא".

מי מסתדר עם מי? למי נוח בחברת השני? הכל קשור לסגננות התקשורת. מה קורה כאשר עובד עם סגנון "מקדם" נדרש לעשות פרזנטציה ל"מישמתיים" באירגון? ומה קורה לעובד "מקדם" שנבדק שוב ושוב על ידי עובד עם סגנון "מנתח"? אתם כבר יכולים לנחש…

בסדנא מאלפת ומרתקת נלמד להבין איך לזהות ולתקשר עם חברים לעבודה עם סגננות תקשורת שונים משלנו, תוך הדגמות מסיטואציות יומיומיות ואינטראקציה מצחיקה עם משתתפי הסדנא.
אחרי הסדנה הזו כבר לא יהיו לכם תירוצים!
סוף סוף תוכלו להבין את המנהל/ת, החברים לעבודה, הלקוחות, הקולגות ואת כל הטיפוסים שאתם פוגשים מדי יום, תלמדו לזהות אותם ולנהל עמם תקשורת אפקטיבית ויעילה!

משך הסדנא ומספר המשתתפים נקבע בהתאם לצורכי האירגון.

הסדנא מתקיימת בהצלחה רבה בפני חברות ואירגונים בכל רחבי הארץ, בפני ועדי עובדים, באירגוני עובדים, בסמינרים וקורסים לעמידה מול קהל, בימי עיון לעובדים.

מפרגנים לקורסים והסדנאות שלי

ממליצים על
סדנת סגננות תקשורת
ממליצים על

"לדבר בסגנון של האחר"

מה הקשר בין סגננות תקשורת לעמידה מול קהל?

למי עוד הסדנאות והקורסים מתאימים?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

פעילויות
לנשים

פעילויות
למורים וגננות

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

ארועים
לקהל הדתי

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!