סדנת סגננות תקשורת

לדבר בסגנון של האחר

סדנא מרתקת, חוויתית ומעצימה!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

תארו לכם שיכולתם לתקשר עם הסובבים אתכם בקלות וללא קונפליקטים או מחלוקות. גם אם אין הסכמה, אתם תוכלו לתקשר בצורה נעימה גם עם האנשים שבדרך כלל שיחה קצרה איתם מסתיימת ב"קצר בתקשורת". נשמע דמיוני? האמת היא שזה אפשרי. כל מה שצריך הוא להבין מהו סגנון התקשורת שלנו ומהו הסגנון של הסובבים אותנו. אי הבנות או "קצר בתקשורת" לא קשורים לאופי של בני האדם או לקווי אישיותם אלא לסגנון בו הם מתקשרים זה עם זה.

כל אחד מאתנו נולד עם סגנון תקשורת דומיננטי, ואם נלמד מה הסגנון שלנו ושל הקרובים אלינו נוכל לא רק למנוע אי הבנות אלא אף לשפר את התקשורת הבינאישית בכל מערכות היחסים שלנו בחיים.

ישנם ארבעה סגננות תקשורת. בסדנא מאלפת, כייפית ומצחיקה, תלמדו לזהות בקלות בסביבה שלכם את ארבעת הסגננות: המשימתיים – אנשי "השורה התחתונה", המקדמים – אנשי הכייף שכולם אוהבים, המנתחים – אנשי הנתונים והמספרים וכמובן התומכים – האמפתיים והרגישים. אתם לא רק תזהו אותם אלא בעיקר תבינו כיצד לתקשר עמם, תוך הדגמות מסיטואציות יומיומיות, משחקי תפקידים ואינטראקציה מצחיקה עם המשתתפים.

אחרי הסדנה הזו כבר לא יהיו לכם תירוצים!
סוף סוף תוכלו להבין את אנשי "הרוח והצילצולים", את אלו שאין להם סבלנות לסיפורים, את אלו שממשיכים לעשות השוואת מחירים גם אחרי שקנו, ואת הרגשניים, אנשי "הלא נעים לי". ובקיצור- תלמדו לאיזה סגנון אתם משתייכים ומהו הסגנון של בן/בת הזוג שלכם, החמות שלכם (גם אותה צריך להבין…), ואפילו המנהל/ת והחברים בעבודה.

הסדנא מתקיימת בפורמט של מפגש חד פעמי בן ארבע עד חמש שעות.
מספר המשתתפים ואורך הסדנא נקבע בהתאם לנתוני הקבוצה.

הסדנא זכתה להצלחה עצומה בקורסי הכשרת מרצים, קתדרות, מרכזי פנאי, בהיכלי תרבות, רשויות מקומיות, מתנ"סים וקורסים לאנשי קבע בצה"ל.

 

 

 

מעוניינים להצטרף לקורס/סדנא פרטית או תוכנית ליווי אישי?

הבמה מחכה לכם!

אז למה אתם מחכים?

לתיאום שיחת ייעוץ השאירו פרטים כאן

מפרגנים לקורסים ולסדנאות שלי:

ממליצים על
מגוון הקורסים והסדנאות של ענת אביעד
ממליצים על סדנת סגננות תקשורת
"לדבר בסגנון של האחר"

מה הקשר בין סגננות תקשורת ועמידה מול קהל?

למי עוד הסדנאות והקורסים מתאימים?

פעילויות
לנשים

ארועים
לקהל הדתי

עמידה מול קהל וסטוריטלינג

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

פעילויות
לחברות ואירגונים

error: Content is protected !!