סדנת סגננות תקשורת לקהל דתי

לדבר בסגנון של האחר

סדנא מצחיקה, מגבשת וחווייתית!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

"אנחנו לא מתקשרים טוב. כל שיחה הופכת מיד ל'קצר בתקשורת"..

מכירים את הסיטואציה הזו? אין ספק שכל אחד מאיתנו נתקל לפחות פעם אחת במצב שבו נדמה שהצד השני "פשוט לא מבין". ממצב זה ועד לקונפליקט, הדרך קצרה ביותר.

"קצר בתקשורת" יכול להתקיים בין שני חברים לעבודה, בין בני זוג, בין הורים וילדים ואפילו בין שני זרים מוחלטים שנפגשו באופן אקראי. האם הסיבה לכך היא האופי, התרבות או המצב ריגשי? קרוב לודאי שהדבר לא קשור לאופי, לפקקים בדרך או למצב מזג האוויר…לרוב הסיבה לאי ההבנות האלו הוא התנגשות בין סגננות התקשורת השונים.

מסתבר כי כל אחד מאתנו נולד עם סגנון תקשורת דומיננטי, ואם נלמד מה הסגנון שלנו ושל הקרובים אלינו נוכל לא רק למנוע אי הבנות אלא אף לשפר את התקשורת הבינאישית בכל מערכות היחסים שלנו בחיים.

ישנם ארבעה סגננות תקשורת. בסדנא מאלפת ומיוחדת, נכיר את: המשימתיים – אנשי ה"ת'כלס ועדיף בלי בירבורים", המקדמים – אנשי הכייף, השמחה והרעיונות, המנתחים – אנשי "האותיות הקטנות", הנתונים והמספרים וכמובן התומכים – האמפתיים והרגישים, אנשי ה"לא נעים לי"..

לא רק שתזהו את הסגנון שלכם ואת ארבעת הסגננות בסביבה שלכם, אתם גם תבינו כיצד לתקשר עמם, באמצעות הדגמות, משחקי תפקידים ואינטראקציה מצחיקה עם שאר המשתתפים.

אחרי הסדנה הזו כבר לא תוכלו להתחמק!
סוף סוף תוכלו להבין את אנשי "הדרמה קווין", את אלה שאומרים "דברו בקיצור", את האנשים שממשיכים לעשות השוואת מחירים גם אחרי שכבר קנו, את אנשי הרגש שממש לא רוצים לאכזב אף אחד, ובקיצור- תלמדו לאיזה סגנון אתם משתייכים ומהו הסגנון של הסובבים אתכם: בן/בת הזוג שלכם, החמות שלכם ואפילו הבוס בעבודה.

הסדנא מתקיימת בפורמט של מפגש חד פעמי בן ארבע עד חמש שעות.  מספר המשתתפים ואורך הסדנא נקבעים בהתאם לנתוני הקבוצה.

הסדנא זכתה להצלחה עצומה בקורסי הכשרת מרצים, קתדרות, מרכזי פנאי, בהיכלי תרבות, רשויות מקומיות, מתנ"סים וקורסים לאנשי קבע בצה"ל.

מפרגנים לקורסים והסדנאות שלי

ממליצים על סדנת סגננות תקשורת
"לדבר בסגנון של האחר"

מה הקשר בין סגננות תקשורת לעמידה מול קהל?

למי עוד הסדנאות והקורסים מתאימים?

פעילויות
לנשים

תרבות ופנאי לקהל הרחב

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

עמידה מול קהל וסטוריטלינג

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

פעילויות
לחברות ואירגונים

פעילויות
למורים וגננות

error: Content is protected !!