קורס העשרה ותוכן לנשים

זה הזמן להנות!

קורס מהנה, מרתק וייחודי!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

כמה פעמים אמרנו לעצמנו שאנחנו חייבות הפסקה קטנה ממרוץ החיים ופשוט…להנות! מחקרי מוכיחים שהעצירות האלה שנועדו ל"הטענת מצברים", לא רק מהנות אלא גם מאפשרות לנו לאגור כוחות ,להמשיך בכוחות מחודשים, ולחדד את היצירתיות שלנו . המטרה לא תושג אם נעצור פה ושם אלא רק אם נתמיד. קורס התוכן וההעשרה 'זה הזמן להנות' עונה בדיוק על ההגדרה הזו. הוא מאפשר לנו לחוות, ליצור קשרים חברתיים והכי חשוב- להנות!

הקורס מיועד לנשים המעוניינות לקחת חלק בחוויה מהנה, מעשירה ומעצימה. הקורס כולל הן הפעלה קבוצתית, סוחפת, מהנה, מצחיקה ומרגשת כאחד, והן תכנים בנושאים מגוונים כגון:

הומור כדרך חיים – כיצד משתמשים בהומור וחשיבה חיובית על מנת לשפר את איכות חיינו? מפגש חווייתי ומצחיק הכולל תרגול טכניקות פרקטיות תוך שימוש בהדגמות משעשעות.

שפת גוף – כיצד שפת הגוף שלנו מספרת עלינו המון, וכיצד ניתן להשתמש בה ככלי תקשורת אפקטיבי? מפגש מרתק ומהנה בשילוב קטעי משחק והדגמות משעשעות.

זוגיות, משפחה וילדים – מפגש מרגש במהלכו המשתתפים משתפים בסיפור חייהם בדרכים יצירתיות, תוך שימוש בקלפים מיוחדים וטכניקות יצירתיות נוספות.

כל העולם במה – מפגש חווייתי, מגבש ומעצים המאפשר למשתתפות להביע רגשות ומחשבות באמצעות משחקים וטכניקות מעולם הבמה והתיאטרון.

הקורס בנוי מארבעה ועד שמונה מפגשים. מספר המשתתפות, משך המפגשים וכמות המפגשים נקבעים בהתאם לנתוני הקבוצה.

הקורס זכה להצלחה עצומה והתקיים במתנ"סים, ברשויות מקומיות במחלקות לשירותים חברתיים, באירגוני נשים, באירגונים וחברות ובסיפריות.

מפרגנים לקורסים ולסדנאות שלי

ממליצות על
מגוון הקורסים והסדנאות של ענת אביעד
פירגונים לקורס

זה הזמן להנות

למי עוד הסדנאות והקורסים מתאימים?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

ארועים
לקהל הדתי

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

error: Content is protected !!