קורס סטנדאפ, סטוריטלינג ועמידה מול קהל לנשים

הומור. זה כל הסיפור!

קורס ייחודי, סוחף וחוויתי!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

צחוק והומור הם חלק בלתי נפרד מעולמן של נשים. נשים אוהבות לצחוק, כמה שיותר ובמיוחד זו בחברת זו. מי שנקלע למופע סטנדאפ לנשים מיד יחוש באווירה המיוחדת המאפיינת רק נשים. אז נשים אוהבות לצחוק, אך האם כולן יודעות להצחיק? התשובה תפתיע אתכן- אפשר ללמוד להצחיק! כל מה שצריך הוא אומץ, ראש פתוח ורצון ללמוד. קורס סטנדאפ, סטוריטלינג ועמידה מול קהל הוא קורס מיוחד במינו, מעצים וייחודי המיועד הן לנשים החולמות לשפר את מיומנויות הדיבור שלהם מול קהל ולעמוד על במה, והן לנשים המעוניינות בחוויה מעצימה, מיוחדת, איכותית ומהנה ביותר, באווירה נשית משוחררת ומאפשרת. דבר אחד ברור, את החוויה בקורס הזה לא תשכחו!

במהלך הקורס המשתתפות ילמדו ויתרגלו טכניקות מעולם התיאטרון, שפת גוף, עמידה מול קהל, בניית והגשת סיפור, עולם הסטנדאפ ושימוש בהומור.

הקורס בנוי מ- 6 ועד 12 מפגשים חווייתיים, מרגשים ומעשירים, כולל מפגש סיום חגיגי בהשתתפות אורחים, במהלכו המשתתפות יציגו את הסיפור או הקטע הקומי האישי שלהן, ויזכו למחיאות כפיים ולתעודת סיום הקורס.

מספר המשתתפות, משך המפגשים וכמות המפגשים נקבעים בהתאם לנתוני הקבוצה.

הקורס זכה להצלחה עצומה בקורסי הכשרת מרצים, והתקיים גם בהיכלי תרבות, רשויות מקומיות, מועדוני נשים, ברשויות מקומיות (בשיתוף יועצות לקידום מעמד האשה), מתנ"סים וקורסים לנשות קבע בצה"ל.

פירגונים וטעימות מהקורסים והסדנאות שלי

ממליצות על
מגוון הקורסים והסדנאות של ענת אביעד
ממליצות על

קורס סטנדאפ, סטוריטלינג ועמידה מול קהל

טעימה מתוך קורס סטנדאפ, סטוריטלינג ועמידה מול קהל

למי עוד הקורס מתאים?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

פעילויות
למורים וגננות

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

ארועים
לקהל הדתי

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!