הרצאה על שפת גוף לקהל דתי

לתקשר גם מבלי לדבר

הרצאה חווייתית, מרתקת וסוחפת!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

הידעתם שכולנו יודעים לקרוא שפת גוף? מכירים את הרגע הזה בו אנו משוחחים עם מישהו, ולמרות המסר המשכנע, "משהו בבטן" בכל זאת מרגיש לנו לא נוח? או במילים אחרות אנחנו מרגישים שהוא לא אמין…מה ההסבר לכך? קרוב לודאי שמדובר בשפת הגוף ששידרה לנו ש"משהו לא בסדר". נסו להזכר בטיול האחרון שלכם לחו"ל. כמה פעמים קרה שהתבוננו על שפת הגוף של נותני השרות במלון או בחנות בכדי להבין מה הם חושבים עלינו?

שפת גוף היא כלי תקשורת בינאישית המשפיעה על כל התחומים בחיי היום שלנו: בזוגיות, בבית, בעבודה ואפילו על הקשר עם המוכר במכולת. בעוד שהתקשורת המילולית באה לידי ביטוי במילים, שפת גוף היא שפה שאיננה מילולית ומשקפת את מה שאנחנו באמת מרגישים וחושבים. על כן, החלק החשוב ביותר בתקשורת שלנו עם הסביבה הוא לא מה אנחנו אומרים, אלא איך אנחנו אומרים…

מסתבר כי לפחות שבעים אחוז מהתקשורת שלנו עם הסביבה מושפעת משפת הגוף, נתון משמעותי לכל דבר. לכן, פיתוח מודעות לשפה החשובה הזו עשוי לשפר לא רק את התקשורת הבינאישית שלנו אלא אפילו להשפיע על האופן שבו אנו נתפסים על ידי הסביבה.

בהרצאה המאלפת "לתקשר גם מבלי לדבר", אני מממחישה באמצעות קטעי משחק והדגמות משעשעות כיצד ניתן לשפר את התקשורת הבינאישית שלנו עם הסביבה באמצעות סודות שפת הגוף, כיצד השימוש בקול, תנועות ידיים ואפילו הלבוש שלנו מספרים עלינו המון מבלי שנהיה בהכרח מודעים לכך.

ההרצאה הועלתה בהצלחה בכל רחבי הארץ באגף לתרבות תורנית ברשויות מקומיות, מתנ"סים, סיפריות, היכלי תרבות, קדתרות וגופים שונים העוסקים ברווחה ובתרבות.

 

 

מפרגנים להרצאות שלי

מפרגנים להרצאה בנושא שפת גוף
"לתקשר גם מבלי לדבר"

קבלו טעימה מתוך ההרצאה

"לתקשר גם מבלי לדבר"
No data was found

למי עוד ההרצאה מתאימה?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

פעילויות
לחברות ואירגונים

פעילויות
לנשים

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

פעילויות
למורים וגננות

אירועים
פרטיים

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!