הרצאה על סגננות תקשורת

לדבר בסגנון של האחר

הרצאה חוויתית, מרתקת ומצחיקה!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

אחת הסיטואציות השכיחות ביותר בתקשורת בינאישית היא התחושה שלעיתים אנו מסבירים, מתאמצים, מסבירים שוב ושוב, והצד השני – פשוט לא מבין… נסו לחשוב, כמה פעמים קרה לנו שהסברנו משהו לבני הזוג, לילדים שלנו או לבוס בעבודה, ולנו היה נדמה שאנחנו פשוט "לא משדרים על אותו גל?".

אין לי ספק שכולנו מכירים את הסיטואציה הזו שמלווה בתחושת חוסר אונים. המחשבה הראשונה שצצה לנו בראש היא: " מה לא מובן?…הרי הסברנו בעברית!"…

האם באמת הבעיה קשורה לטיב הסבר שהענקנו או לפרטנרים שלנו שפשוט לא מסוגלים להבין? כנראה שהתשובה לא קשורה אלינו או לפרטנרים שלנו. הסיבה ל"קצר" בתקשורת היא העובדה שלכל אחד מאיתנו יש סגנון תקשורת דומיננטי המכתיב את האופן בו אנו מתקשרים עם הסביבה. לכן, אם נכיר את סגנון התקשורת שלנו ושל הקרובים אלינו נוכל לשפר את התקשורת הבינאישית בכל מערכות היחסים שלנו בחיים.

בהרצאה מרתקת, הומוריסטית וסוחפת , נערוך הכירות עם  המשימתיים – אנשי "השורה התחתונה", עם המקדמים –אנשי הכייף ו"הדרמה קווין", עם המנתחים – אנשי הנתונים והפרטים הקטנים, ועם התומכים – האמפתיים והרגישים.  נלמד כיצד לזהות כל אחד מהסגננות האלו, נבדוק איך כדאי לתקשר עמם, תוך הדגמות מסיטואציות יומיומיות ואינטראקציה מצחיקה עם הקהל.

אחרי ההרצאה הזו כבר לא יהיו לכם תירוצים!
סוף סוף.. תוכלו להבין את בן/בת הזוג שלכם, את החמות
( גם אותה צריך להבין.. ), את המנהל/ת והחברים בעבודה, ואת כל הטיפוסים שאתם פוגשים מדי יום.

ההרצאה הוצגה בהצלחה רבה בהיכלי בתרבות, במתנ"סים, בסיפריות, מרכזי צעירים, קתדרות, מרכזים בין תחומיים, במכללה הצבאית, מרכזי פנאי, רשויות מקומיות, ישובים, קיבוצים, צוותים בבתי ספר, צוותים בבתי חולים, אירגונים וחברות.

מפרגנים להרצאות שלי

ממליצים על
מגוון ההרצאות של ענת אביעד
ממליצים על ההרצאה בנושא סגננות תקשורת

"לדבר בסגנון של האחר"

קבלו טעימה מההרצאה

"לדבר בסגנון של האחר"
No data was found

למי עוד ההרצאה מתאימה?

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

פעילויות
לחברות ואירגונים

פעילויות
לנשים

פעילויות
למורים וגננות

ארועים
לקהל הדתי

אירועים
פרטיים

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!