הרצאה על סגננות תקשורת לחוגי בית

לדבר בסגנון של האחר

הרצאה ייחודית, מרתקת וחוויתית!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

מועד המפגש מתקרב ואתם מחפשים הרצאה קלילה, שוברת שגרה, כייפית ומצחיקה ועם זאת מרתקת, מחכימה ומעשירה – אל תפספסו את ההרצאה הזו!

אז מה הן סגננות תקשורת? מדובר בשפה לכל דבר שבאמצעותה אנחנו מתקשרים עם הסביבה. כמה פעמים שאלתם את עצמכם למה עם אנשים מסוימים אתם מצליחים לתקשר באופן נפלא ועם אחרים יש לכם "קצר בתקשורת" כל פעם מחדש?

"הקצר בתקשורת" לא מתרחש משום שאתם לא ברורים או משום שהצד השני לא מבין. מסתבר כי לכל אחד מאתנו יש סגנון תקשורת ברור, ואם נלמד לזהות מהו הסגנון שלנו ושל הקרובים אלינו נוכל לשפר את התקשורת הבינאישית שלנו עם הסובבים אותנו.

בהרצאה מאלפת וסוחפת, נלמד להכיר את המשימתיים – האנשים שמבחינתם פחות סיפורים ויותר "שורה התחתונה", את המקדמים – האנשים היצירתיים, החברותיים שכל סיטואציה הופכת אצלם לסיפור, את המנתחים – האנשים שלא יסתפקו בדיבורים ותיאורים אלא רק בנתונים ומספרים, ואת התומכים – האנשים שכולנו אוהבים לאהוב, האמפתיים והרגישים.

בהרצאה הזו לא רק שתבינו איך לזהות את ארבעת הסגננות ואת הסגנון המוביל שלכם ושל הסובבים אתכם, לא יהיו לכם יותר תירוצים! באמצעות הדגמות מסיטואציות יומיומיות בחיים, תוכלו להבין את כל הטיפוסים שאתם פוגשים מדי יום ותדעו כיצד להתנהל מולם בכל רגע נתון.

אז אם אתם הפעם רוצים להיות מקוריים ולהזמין הרצאה ייחודית, מעניינת ועם המון הומור, הנוגעת לחיים של כל אחד ואחת מאתנו – זו בדיוק ההרצאה שחיפשתם.

אחרי מאות מפגשים והרצאות עם חוגי בית בכל רחבי הארץ, אשמח להגיע גם אליכם עם הרצאה בלתי נשכחת! 

מפרגנים להרצאה

ממליצים על
מגוון ההרצאות של ענת אביעד
ממליצים על

ההרצאה בנושא סגננות תקשורת

No data was found

אין כמו פירגון מלקוח/ה מרוצה

למי עוד ההרצאה מתאימה?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

פעילויות
לחברות ואירגונים

פעילויות
לנשים

פעילויות
למורים וגננות

ארועים
לקהל הדתי

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!