הרצאה על הומור

הומור. זה כל הסיפור!

הרצאה מרתקת, מרגשת ומצחיקה!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

כולם אוהבים לצחוק, ובכל הזדמנות:  לצחוק במופעי סטנדאפ, לצחוק בהצגות, לצחוק בסדרות טלויזיה ולצחוק מבדיחות ששמענו. אין ספק, הומור הוא כלי חשוב בחיים  ובתקשורת הבינאישית, אולם האם כל אחד יכול להטמיע הומור בשגרת החיים ?התשובה אולי מפתיעה אבל די ברורה: כל אחד יכול לשלב הומור בחיי היום יום.  אז איך עושים זאת? רמז, לא מדובר ביכולת לספר בדיחות, אלא בעיקר ביכולת שלנו להשתמש בהומור עצמי. מסתבר כי מי שמשתמש בהומור עצמי מגלה מהר מאוד שמדובר בכלי עוצמתי שאין שני לו.

בהרצאה 'הומור. זה כל הסיפור!' אני מספרת כיצד כל אחד יכול להשתמש בהומור בכל גיל (תאמינו לי זה אפשרי!), למה  כדאי לנו לתרגל שימוש בהומור(אם אתם עוסקים בשיווק למשל, תופתעו לגלות איזה קסם ההומור יכול לחולל עבורכם) וגם מהו הקשר ביני, בת למשפחה עיראקית מאור יהודה לבין הגאון הקומי צ'ארלי צ'אפלין?

כל זאת ועוד הרבה יותר, בהרצאה מעשירה, סוחפת  וחווייתית המציגה את ההומור כאמצעי תקשורת יעיל
בכל תחומי החיים (החל מזוגיות ועד למערכות יחסים בעבודה). קיסמה של ההרצאה הוא בשילוב קטעים קומיים מתוך מופע הסטנדאפ שלי(ככה זה כשהמרצה היא גם סטנדאפיסטית…), סיפורים מרגשים ומצחיקים ולימוד טכניקות פרקטיות שכולנו יכולים ליישם בחיי היום.

ההרצאה הועלתה בהצלחה בכל רחבי הארץ ברשויות מקומיות, מתנ"סים, סיפריות, היכלי תרבות , קדתרות, קיבוצים, מושבים, מרכזי צעירים וגופים שונים העוסקים ברווחה ובתרבות. ההרצאה זכתה כאחת משלוש ההרצאות הטובות ביותר בתחום ההומור בתחרות "מרצה השנה".

מפרגנים להרצאות שלי

ממליצים על
מגוון ההרצאות של ענת אביעד
ממליצים על ההרצאה בנושא הומור

"הומור. זה כל הסיפור"

ממליצים על ההרצאה בנושא הומור

"הומור. זה כל הסיפור"

קבלו טעימה מתוך ההרצאה

No data was found

למי עוד ההרצאה מתאימה?

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

פעילויות
לחברות ואירגונים

פעילויות
לנשים

פעילויות
למורים וגננות

ארועים
לקהל הדתי

אירועים
פרטיים

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!