הרצאה על הומור לקהל הדתי

הומור. זה כל הסיפור!

הרצאה מרתקת, מרגשת ומצחיקה!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

אין ספק כי השאלה שחוזרת על עצמה בכל הרצאה שלי על הומור היא האם לכולם יש חוש הומור? חלק לא מבוטל מהקהל חושב שלא כולם ניחנו בחוש הומור.

האומנם?

כולנו אוהבים לצחוק, ועל עובדה זו אין מחלוקת. אנחנו צוחקים בבית, בעבודה, במופעי סטנדאפ ומבדיחות ששמענו. באשר לשאלה האם לכולם יש חוש הומור, התשובה היא די ברורה: לכולם יש חוש הומור, השאלה היא האם אנחנו יודעים להטמיע אותו בחיי היום יום ולפתח אותו. הומור הוא כמו שריר: פיתחת? הרווחת!

הומור מסייע לנו בכל תחומי החיים ובהרצאה "הומור. זה כל הסיפור!" נלמד כיצד כל אחד יכול לשלב הומור בחיי היום יום.  אז איך עושים זאת? רמז, לא מדובר ביכולת לספר בדיחות. למען האמת, רובינו לא יודעים לספר בדיחות. הומור עצמי, לעומת זאת, הוא דרך נפלאה להטמיע הומור בכל תחומי החיים. מסתבר כי מי שמשתמש בהומור עצמי מגלה מהר מאוד שמדובר בכלי עוצמתי שאין שני לו.

כיצד כל אחד יכול להשתמש בהומור?

למה  כדאי לנו לתרגל שימוש בהומור?

וגם מהו הקשר ביני, בת למשפחה עיראקית מאור יהודה לבין הגאון הקומי צ'ארלי צ'אפלין?

תשובות לשאלות אלו ולעוד הרבה אחרות, בהרצאה סוחפת, מעשירה ומצחיקה (ככה זה שהמרצה היא גם סטנדאפיסטית). ההרצאה סוקרת את ההומור ככלי עוצמתי , תוך שימוש בסיפורים מרגשים ומצחיקים ולימוד טכניקות פרקטיות שכולנו יכולים ליישם בחיי היום.

ההרצאה הועלתה בהצלחה בכל רחבי הארץ באגף לתרבות תורנית ברשויות מקומיות, מתנ"סים, סיפריות, היכלי תרבות , קדתרות וגופים שונים העוסקים ברווחה ובתרבות. ההרצאה זכתה כאחת משלוש ההרצאות הטובות ביותר בתחום ההומור בתחרות "מרצה השנה".

מפרגנים להרצאות שלי

מפרגנים להרצאה בנושא הומור
"הומור. זה כל הסיפור"
מפרגנים להרצאה בנושא הומור

"הומור. זה כל הסיפור"

קבלו טעימה מתוך ההרצאה

No data was found

למי עוד ההרצאה מתאימה?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

פעילויות
לחברות ואירגונים

פעילויות
לנשים

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

פעילויות
למורים וגננות

אירועים
פרטיים

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!