הרצאה על הומור לנשים

הומור. זה כל הסיפור!

הרצאה מרתקת, מרגשת ומצחיקה!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

נשים אוהבות הומור ומחקרים אף מראים שהומור היא אחת התכונות החשובות עבורן בבחירת בני זוג. אז הומור הוא כלי חשוב בחיים, אך האם כל אחת יכולה להטמיע הומור בשגרת החיים שלה? איך עושים זאת? רמז, לא מדובר ביכולת לספר בדיחות, אלא ביכולת שלנו להשתמש בהומור עצמי. מסתבר כי נשים המשתמשות בהומור עצמי מגלות מהר מאוד שמדובר בכלי עוצמתי שאין שני לו.

בהרצאה 'הומור. זה כל הסיפור!' אני מגלה איך כל אחת יכולה להשתמש בהומור בכל גיל (תאמינו לי זה אפשרי!), למה ממש כדאי לנו לתרגל שימוש בהומור(אם אתן עוסקות בשיווק למשל, תופתעו לגלות איזה קסם ההומור יכול לחולל עבורכן) ומה הקשר ביני, בת למשפחה עיראקית מאור יהודה לבין הגאון הקומי צ'ארלי צ'אפלין?

כל זאת ועוד הרבה יותר, בהרצאה מעשירה וחווייתית הסוקרת את ההומור כאמצעי תקשורת אפקטיבי בכל
תחומי החיים. ההרצאה משלבת קטעים קומיים, סיפורים מרגשים ומצחיקים ולימוד טכניקות פרקטיות שכל אחת יכולה ליישם בחיי היום יום, תוך שימוש בהדגמות משעשעות ומרתקות כאחד(ככה זה כשהמרצה היא גם סטנדאפיסטית…)

ההרצאה הועלתה בהצלחה בכל רחבי הארץ בפני אירגוני נשים, קבוצות נשים באירגונים וחברות, ימי אשה בישובים, בקיבוצים ורשויות מקומיות, בסימנרים להומור, במתנ"סים, במשרדי ממשלה במסגרת ימי שיוויון מגדרי, בסיפריות ואף זכתה כאחת משלוש ההרצאות הטובות ביותר בתחום ההומור בתחרות "מרצה השנה"

נשים מפרגנות להרצאות שלי

נשים ממליצות על
מגוון ההרצאות של ענת אביעד
נשים ממליצות על ההרצאה בנושא הומור

"הומור. זה כל הסיפור"!

קבלו טעימה מתוך ההרצאה "הומור. זה כל הסיפור"!

No data was found

למי עוד ההרצאה מתאימה?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

פעילויות
לחברות ואירגונים

פעילויות
למורים וגננות

ארועים
לקהל הדתי

אירועים
פרטיים

עמידה מול קהל
וסטוריטלינג

error: Content is protected !!