מופע קומי תיאטרלי לנשים

דודה ג'ולייט באה לבקר

מופע מקורי, מצחיק ומרגש!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

 לנוסטלגיה יש קסם מיוחד. אנחנו אוהבים להתרפק על העבר, להזכר ובעיקר לצחוק, וזוהי בדיוק החוויה איתו יוצא הקהל ( וגם נשים כמובן!) מהמופע "דודה ג'ולייט באה לבקר".

דודה ג'ולייט אותה אני מגלמת, היא אשה מצחיקה, חכמה ומרגשת. המופע מחזיר בהומור ובחן רב את העבר ומחייה את דפי ההיסיטוריה, מה שהופך אותו למופע מצחיק, ססגוני, מעשיר, מרתק ובלתי נשכח! דודה ג'ולייט, היא דודה ממוצא עירקי המגיעה לבושה כמיטב המסורת, מצוידת בסל שלה שממנו איננה נפרדת, ומהרגע שהיא רואה את הקהל, היא לא מפסיקה להצחיק ולרגש.

המופע משלב סיפורים מרתקים ומצחיקים כאחד על העלייה לארץ ישראל (דמיינו איפה החביאו תכשיטים..), תהליך הקליטה, ימי המעברות (שתי מיטות לעשרה אנשים..תנחשו מי שכב על המיטה ומי בריצפה..), הבדלי התרבויות ( ככה זה שאחד לא מבין את השפה של השני..), טקס השידוך המשעשע (היא שפכה תה על חמותה ומשלמת על זה עד היום..), אמונות טפלות ( טפו טפו חמסה חמסה), המחתרת, ההבדלים בין "אז" והיום, ישן מול חדש, והכל תוך אינטראקציה משעשעת עם הקהל, אילתורים ומשחקי תפקידים, ההופכים את המופע לאינטראקטיבי, מבדר ובעיקר חוויתי. מופע כזה עוד לא ראיתן…

המופע הועלה בהצלחה רבה באירגוני נשים, באולמ ות תרבות, בישובים, מועצות מקומיות, סיפריות, מתנסים בכל רחבי הארץ, בארועי ימי האשה, בארועי שבוע העליות, מועדונים חברתיים, במוזיאונים העוסקים במורשת ישראל ובאוניברסיטאות.

מפרגנים למופע "דודה ג'ולייט באה לבקר"

קבלו טעימה המופע

למי עוד המופע מתאים?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

אירועים
פרטיים

פעילויות
למורים וגננות

ארועים
לקהל הדתי

פעילויות
לגיל השלישי

error: Content is protected !!