מופע קומי תיאטרלי

דודה ג'ולייט באה לבקר

מופע מקורי, מצחיק ומרגש!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

לא פעם אנחנו רוצים לראות מופע מיוחד שיותיר בנו חותם, מופע מקורי שכמותו טרם ראינו. המופע "דודה ג'ולייט באה לבקר" הוא מופע כזה!

אז אם אתם מחפשים מופע לארוע של חדר המורים שלכם או לצוותי חינוך, מדובר במופע המשלב בין תכנים קומיים ובין תכנים ערכיים – ישראליים. במופע "דודה ג'ולייט באה לבקר" אני מציגה את דמותה של ג'ולייט, סבתא מצחיקה וחכמה המחזירה את העבר ודפי ההסיטוריה במופע נוסטלגי, מעשיר, מצחיק ומיוחד!

דודה ג'ולייט, הדודה העירקית הכי חכמה ומצחיקה שתכירו, תגיע אליכם, לבושה בבגדים מסורתיים וחמושה בסל קניות. אי אפשר להשאר אדישים לסיפורים הבלתי נשכחים שלה, לאילתורים המצחיקים עם הקהל וליכולת שלה להצחיק ולרגש בו זמנית. המופע הוא חגיגה של סיפורים מרתקים ומצחיקים כאחד על העלייה לארץ ישראל (כולל החלק שבו היא החביאה תכשיטים ב…), הקליטה בארץ במעברות (עשרה אנשים ושתי מיטות, רגל על מיטה אחת, רגל שניה על מיטה אחרת…), הבדלי התרבויות (ככה זה שבאוהל אחד אוכלים ג'חנון ובאוהל אחר אוכלים גפילטפיש..), טקס השידוך הקורע מצחוק (וה"אודישן" שערכה לה חמותה…), אמונות טפלות ( טפו טפו חמסה חמסה, מלח, שום, בצל), המחתרת הציונית, ההבדלים בין "אז" והיום, והכל תוך אינטראקציה משעשעת עם הקהל, אילתורים ומשחקי תפקידים, ההופכים את המופע לאינטראקטיבי, מבדר ובעיקר חוויתי. אין ספק, מופע כזה עוד לא ראיתם!…

המופע הועלה בהצלחה רבה בפני חדרי מורים בכל רחבי הארץ עם ובלי תלמידים, באולמות תרבות, בישובים, במועצות מקומיות, בסיפריות , במתנ"סים בכל רחבי הארץ, בארועי שבוע העליות, במועדונים חברתיים, במוזיאונים העוסקים במורשת ישראל ובאוניברסיטאות.

מפרגנים למופע "דודה ג'ולייט באה לבקר"

קבלו טעימה מהמופע

למי עוד המופע מתאים?

פעילויות לגיל השלישי

פעילויות
לגיל השלישי

פעילויות
לנשים

פעילויות
לקהל הדתי

תרבות ופנאי לקהל הרחב

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

אירועים
פרטיים

error: Content is protected !!