מופע סטנדאפ לנשים

ברירת צחוק

מופע סוחף, מקורי ומצחיק עד דמעות!

לפרטים והזמנת המופע, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

במופע הסטנדאפ שלי אין לנו ברירה אחרת, אלא לצחוק!

נכון, כולם אוהבים לצחוק אבל נשים צוחקות יותר! נשים אוהבות לצחוק ביחד, לבד, ועדיף בחברת נשים אחרות…האמת היא שאין כמו האווירה במופע סטנדאפ לנשים, כי לנו הנשים יש הרבה על מה לצחוק, ועדיף כמה שיותר..

במופע הסטנדאפ 'ברירת צחוק' אני מציגה מגוון מצבים קומיים מחיי הזוגיות, הילדים, המשפחה ומחוויותיי האישיים כאישה, כאם וכבת למשפחה עיראקית מצחיקה ומיוחדת במינה.

המופע משלב קטעי אילתור מבריקים ומשובחים בשיתוף הקהל שנסחף מצחוק מכל נושא אפשרי: קניות (ואיך מחביאים אותם), חתונות, הטיולים לחו"ל(חכו עד שתשמעו מה קרה לי בהודו, וזה עוד כלום לעומת מה שקרה בקרואטיה), ילדים ( ובתי הספר- איך אפשר בלי זה), דיאטות, וכמובן זוגיות… ובמקרה שלי – זוגיות "מנצחת" נוסח הדודה נעימה( כשמקבלים עצות מדודה נעימה, תנחשו איך זה נגמר), ועד לחמות העיראקית המצחיקה עד דמעות.

דבר אחד ברור: במופע סטנדאפ לנשים ידוע איך המופע מתחיל, אך לא ברור כיצד ומתי הוא יסתיים…

המופע הועלה בהצלחה רבה במאות רבות של אירועי נשים בהיכלי תרבות, אירגוני נשים, משרדי ממשלה במסגרת ימי שיוויון מגדרי, בארועי ימי האשה באירגונים וחברות, במתנ"סים, ישובים, קיבוצים, רשויות מקומיות, ספריות, מועדונים חברתיים, נופשי נשים, ואף זכה להצלחה שנה אחר שנה בפסטיבל מספרי סיפורים בתיאטרון גבעתיים.

מפרגנות למופע "ברירת צחוק"

קבלו טעימה מהמופע

למי עוד המופע מתאים?

תרבות ופנאי
לקהל הרחב

פעילויות
לחברות ואירגונים

אירועים
פרטיים

פעילויות
למורים וגננות

ארועים
לקהל הדתי

פעילויות
לגיל השלישי

error: Content is protected !!