פעילויות לנשים

מה עוד לא נאמר על נשים, אודות נשים ועבור נשים?
דבר אחד בטוח – נשים זה לא רק מגדר. כיום ברור יותר מתמיד כי נשים הן כח מוביל ומניע והיכן שייש נשים, קיימת עוצמה. לכן, אין פלא שעולם התוכן והפעילויות לנשים הוא אוקיינוס שלם וכמה שנוסיף עליו – תמיד יהיה עוד מה לחדש…

הפעם אני מזמינה אתכם לשמוע, לראות ולחוות מה יש לי להציע לעולם התוכן והפעילויות לנשים.

אחרי מאות רבות של פעילויות לנשים, מוצלחות, מצחיקות ומרגשות כאחד, אני יכולה להצהיר בוודאות שכל הופעה שלי לנשים, הרצאה לנשים או סדנא לנשים, הופכת להיות מהר מאוד סיפור אהבה!

כנסו ותופתעו ממבחר הפעילויות לנשים: המופעים, ההרצאות, הסדנאות והקורסים שאני מציעה לקהל של נשים, עם מגוון של תכנים מעצימים, מרגשים, מצחיקים, מעשירים וחווייתיים המתאימים הן לנשים צעירות והן לנשים צעירות ברוחן "בגיל בו הכל מתחיל".

אז מה יש לי להציע לכן?

נשים אוהבות לצחוק ובעיקר לצחוק זו עם זו! כולם מכירים את האימרה שהצחוק "מדבק" ובמקרה של מופעים לנשים מדובר בחגיגה שלמה של פתיחות, אחווה נשית ובעיקר המון כייף. זוגיות, גידול ילדים, קניות ואפילו היחסים עם החמות הם רק חלק מהנושאים עליהן נשים אוהבות לצחוק וכמה שיותר.
מוזמנות להכיר את מגוון המופעים המצחיקים, הסוחפים והמקוריים שלי שהוצגו בפני קבוצות נשים בכל רחבי הארץ, על במות קטנות וגדולות כאחד >

ידוע כי נשים מאופיינות בסקרנות וברצון לדעת ולחוות. נשים הן קהל מדהים בהרצאות הן בשל שיתוף הפעולה הפורה, והן בשל האנרגיה הנשית הייחודית להן ההופכת כל הרצאה לחוויה. ההרצאות שלי מאופיינות במבט נשי על נושאים מגוונים כגון שפת גוף, תקשורת בינאישית, הומור, סגננות תקשורת ואף עמידה מול קהל. כל ההרצאות מתובלות בהומור ומעניקות תוכן מעשיר וסוחף.
מוזמנות להכנס ולהכיר את מגוון ההרצאות המיוחדות שלי לנשים >

רוב משתתפי הקורסים והסדנאות הן נשים. מדוע? נשים, בכל גיל, צורכות ידע ומאופיינות ברצון להרחיב אופקים . בין אם מדובר בסדנא חד פעמית לנשים או קורס מתמשך, מדובר בהזדמנות נהדרת לא רק להתנסות וללמוד תחומי עניין חדשים, אלא לחלוק חוויות משותפות ואף ללמוד זו מזו. זה הזמן לקחת חלק בסדנאות וקורסים מעשירים, ייחודיים ומהנים שכל כולם מוגשים במבט נשי.
מוזמנות לשמוע עוד על הסדנאות והקורסים לנשים, כחלק ממגוון רחב של פעילויות לנשים, כגון קורס סטנדאפ, משחקי תיאטרון, סגננות תקשורת שפת גוף, הומור ועוד >

נשים מפרגנות לי

אין כייף גדול יותר מאשר לקבל פירגונים, ופירגון מנשים הוא חגיגה אמיתית!

אז מה אומרות נשים על המופעים, ההרצאות, הסדנאות והקורסים שלי?

מוזמנות לצפות בסירטונים ולהתרשם בעצמכם >

  נשים מפרגנות למופעים שלי

נשים מפרגנות להרצאות שלי

נשים מפרגנות לסדנאות ולקורסים שלי

מבין לקוחותיי

error: Content is protected !!

צרו קשר

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואחזור בהקדם