מופע סטנדאפ לחנוכה

חנוכה…חנוכה… אחד החגים האהובים ביותר. חג של סופגניות, סיפורי ניסים וגבורה, אירועי תרבות למבוגרים וילדים כאחד, חופשה של שמונה ימים לילדים ואווירה של סוף השנה האזרחית. הקרבה לסוף השנה גורם לכולנו אינטואיטיבית לסכם שנה, לבדוק, לחקור את השנה החולפת ולאחל לכולם שנה מוצלחת. אין דרך כיפית ומוצלחת יותר לסכם ולאכול סופגניות מאשר במסיבת חנוכה. מסיבות החנוכה מתפרשות על פני שמונה ימים ומלוות בהדלקת נרות כך שיש לכולם הזדמנות לחגוג ולהשתתף לפחות במסיבה אחת.

מסיבת החנוכה היא הזדמנות נהדרת לעצור הכל, לשנות אווירה, לצחוק ולשמוח, וכל זאת למשך שמונה ימים רצופים!

למה רצוי להזמין דווקא מופע סטנדאפ למסיבת חנוכה?

הדרך הטובה ביותר  להפוך כל  מסיבת חנוכה למקורית, סוחפת, בלתי נשכחת ומצחיקה היא להזמין מופע סטנדאפ. לאחר שהתרוצצו ממופע ילדים אחד למשנהו בכדי לבדר את בני המשפחה הצעירים, המבוגרים כמהים למסיבת חנוכה ממנה יצאו עם חיוך מרוח מאוזן לאוזן. הקהל מגיע מוכן ומזומן לצחוק, לשתף פעולה ולמקסם את החוויה. לרוב במופע סטנדאפ במסיבת חנוכה נושאים כגון זוגיות, בית וילדים המצחיקים במשך כל השנה ישולבו עם אלתורים וסיטואציות קומיות מתוך האירוע עצמו.

מופע סטנדאפ למסיבת חנוכה משפחתית

ישנן מסיבות חנוכה לקבוצות קטנות וישנן מסיבות רבות משתתפים. קבוצות חברים ומשפחות נוטות לארגן מסיבת חנוכה והדלקת נרות. העובדה שמדובר בדרך כלל בקבוצות עם מספר משתתפים קטן יחסית, מאפשרת לסטנדאפיסט ליצור קשר בלתי אמצעי עם הקהל, לאלתר ולמעשה להיות חלק בלתי נפרד מהאירוע עצמו. כיום, יותר ויותר משפחות אימצו לעצמן מסורת מיוחדת והיא הזמנת מופע סטנדאפ לאחד מימי החנוכה ולאחר הדלקת הנרות. המופע יוצר גיבוש משפחתי, אלתורים מצחיקים הקשורים להווי המשפחה ואווירה של שמחה משפחתית.

מופע סטנדאפ למסיבת חנוכה לקהל דתי

קהל דתי למשל, לא יוותר על מסיבת חנוכה כחלק מן המסורת של החג וישמח להזמין מופע סטנדאפ. כמובן שמופע כזה מחייב שמירה על נורמות וכללים המתאימים לקהל הדתי ובראש ובראשונה שמירה על שפה נקייה.

מופע סטנדאפ למסיבת חנוכה לעובדים

גם חברות וארגונים מארגנים לרוב מסיבות חנוכה לעובדים. מאחר וחנוכה נחוג בחודש דצמבר הוא  מאפשר לעובדים להתכנס לקראת סוף השנה האזרחית ולסכם פעילות. מאחר ומדובר בקבוצות גדולות לעיתים, הפעלת קהל אינה אפשרית ולכן הפעילות המועדפת היא מופע סטנדאפ. המופע יוצר גיבוש בין העובדים, אווירה של פתיחות ונינוחות, אתנחתא קומית ושבירת השגרה. עובדים לומדים להכיר זה את זה באווירה טובה ומשעשעת ולשעה קלה שוכחים את הלחץ הכרוך בחיי העבודה השגרתיים.

מופע סטנדאפ למסיבת חנוכה לגמלאים

קהל יעד נוסף ששמח לקבל מופע סטנדאפ כפעילות מועדפת הינו קהל הגמלאים. המופע מאפשר גם לבני הגיל השלישי ליהנות, לצחוק ולהיות חלק בלתי נפרד משמחת החג. כמובן שתכני המופע צריכים להיות מותאמים לקהל היעד.

אז מה יש לי להציע לכם?

מופע הסטנדאפ "ברירת צחוק" הוא מופע קורע מצחוק ההופך כל ארוע למפגש שהחוגגים יזכרו הרבה זמן אחרי שהחגיגה תסתיים. מופע מקורי, מצחיק עד דמעות הכולל אילתורים, שיתוף פעולה עם הקהל ובעיקר קטעי סטנדאפ בלתי נשכחים.

רוצים לשמוע עוד מופע הסטנדאפ ברירת צחוק? מוזמנים להכנס ולהתרשם:

 

מפרגנים למופע סטנדאפ

מפרגנים למופע סטנדאפ לאירועים

ממליצים על סטנדאפ לחנוכה

Picture of <p><strong>כותבת המאמר: ענת אביעד, סטנדאפיסטית מנוסה, הופיעה באין ספור מסיבות חנוכה</strong></p>

כותבת המאמר: ענת אביעד, סטנדאפיסטית מנוסה, הופיעה באין ספור מסיבות חנוכה

לקבוצות קטנות, ישובים, ארגונים, ועדי עובדים, גמלאים, נשים ולקהל הרחב. מומחיותה היא  בשילוב בין מופע סטנדאפ מצחיק ומקורי ובין אלתורים תוך אינטראקציה בלתי נשכחת עם הקהל.

למסיבת חנוכה הבאה – הזמינו את ענת אביעד.

error: Content is protected !!