מופע סטנדאפ ליום הולדת 70 ויום הולדת 80

אז אמא או אבא הגיעו לגיל 70 או 80 .אין ספק, גיל משמעותי המחייב ציון מיוחד. לרוב מדובר בחוגגים שכבר פרשו מהעבודה ויש להם נכדים. כך או כך, המשפחה רוצה לשמוח ולשמח את החוגג/ת, לחברים חשוב להרים כוסית ולציין את האירוע, והנכדים אף הם ישמחו להשתתף בחגיגה.

אחרי שהוחלט לקיים אירוע, עורכים רשימת מוזמנים ומחליטים היכן תתקיים החגיגה בהתאם לתקציב ולכמות המשתתפים. חגיגה אינטימית בקרב המשפחה והחברים לרוב תתקיים בבית. יש משפחות המעדיפות לקיים אירוע במסעדה בחדר פרטי או אפילו באולם אירועים לאירועים קטנים.

בחירת תוכן ליום הולדת 70 או 80

השלב הבא – בחירת פעילות. מעבר לברכות המרגשות וכיבוד עשיר, מומלץ מאוד להקפיץ את האירוע עם תוכן חיצוני שיהפוך את האירוע לחגיגה של ממש. האירועים האלו מתאפיינים לרוב במשתתפים בטווח גילאים רחב: צעירים, מבוגרים, בני משפחה, חברים, שכנים, חברים לעבודה. לכן, הפעלת המשתתפים תהיה פחות רלוונטית במיוחד לאור העובדה שלעיתים המשתתפים אינם מכירים זה את זה וטווח הגילאים רחב. לכן, מומלץ מאוד להזמין מופע סטנדאפ שיהווה את ה"הדובדבן שבקצפת". אין צורך בהיכרות מוקדמת, והקהל המבוגר והצעיר ייהנה בו זמנית. לאחר הארוחה, הברכות והמינגלינג, מצב הרוח באירוע מרומם, החוגגים הנרגשים כבר פנויים להתרווח וליהנות, כולם ישובים מול האומן עד כמה שניתן, וזה הזמן פשוט לשבת ולצחוק, ולא חסר על מה. הבית, הזוגיות, הנכדים, הילדים, הפנסיה, וכמובן הגיל. כדאי ורצוי שמופע סטנדאפ לגיל 70 יתייחס לנושאים אלו באופן הומוריסטי וייתן דגש לסיטואציות קומיות כלליות כמו גם לסיטואציות הקשורות לגיל 70 או 80. למשל, אחד הנושאים הכי מצחיקים הוא הקושי של בני הגיל השלישי להתמודד עם הטכנולוגיה ועם הרשתות החברתיות.

תיבול המופע באנקדוטות אודות החוגג/ת וחיי המשפחה

כמו כן, מומלץ לקשור את המופע ישירות לחוגג/ת. הסטנדאפיסט יצחיק את הקהל במופע בפרטים משעשעים כגון הרגלים מצחיקים של החוגג/ת, משפטים מצחיקים ואנקדוטות מחיי המשפחה. חשוב להדגיש כי יש לעשות תמהיל בין מופע מובנה מראש ובין התייחסות לחוגג כדי שלא תיווצר סיטואציה בה החוגג/ת בני ה – 70  או ה-80 יחושו שלא בנוח. הכל עניין של מינון. מופע סטנדאפ שנכתב במיוחד על החוגג/ת עשוי להיות משעשע אך גם עלול להיות בעייתי, במיוחד אם מדובר בחוגג/ת מופנמים או שהפרטים שסופקו לסטנדאפיסט אינם מהווים קרקע פורייה למופע סטנדאפ. מניסיון רב של חוגגים וסטנדאפיסטים עולה כי התייחסות לחוגג/ת, כמו גם למשתתפים, אלתורים בו במקום ומופע מובנה הם השילוב המנצח ביום הולדת לגיל 70 או 80.

כיצד לבחור אמן סטנדאפ ליום הולדת 70 או 80?

אז אחרי שהחלטנו להזמין סטנדאפ ליום הולדת, כעת נותרה השאלה – מי יהיה הסטנדאפיסט? ברור מאליו כי סטנדאפיסט בן 30 יתאים פחות מאחר ועולם התוכן שלו שונה לחלוטין מעולם התוכן של החוגגים, יהיה מוכשר ככל שיהיה. כמו כן, חשוב להדגיש בפני האמן או האמנית האם יש נושאים רגישים שלא כדאי לדבר עליהם, כגון התאלמנות. לעיתים לוקחים חלק באירוע גם ילדים ולמשתתפים חשוב שהאמן ישמור על שפה נקייה. במידה ומשתתפים ילדים חשוב מאוד להדגיש כי המופע נועד לבדר קודם כל את המשתתפים המבוגרים וקרוב לוודאי שאת הילדים המופע יעניין פחות. יש לקחת זאת בחשבון ולרוב הדבר אינו מהווה בעיה. כמו כן, כבכל אירוע מומלץ מאוד לקבל המלצות על הסטנדאפיסט.

אז מה יש לי להציע לכם?

מופע הסטנדאפ "ברירת צחוק" הוא מופע קורע מצחוק ההופך כל יום הולדת לארוע שהחוגגים יזכרו הרבה זמן אחרי שהחגיגה תסתיים. מופע מקורי, מצחיק עד דמעות הכולל אילתורים, שיתוף פעולה עם הקהל ובעיקר קטעי סטנדאפ בלתי נשכחים.

רוצים לשמוע עוד מופע הסטנדאפ ליום הולדת? מוזמנים להכנס ולהתרשם:

מפרגנים לי

סטנדאפ ליום הולדת 70

סטנדאפ ליום הולדת 80

Picture of <p><strong>כותבת המאמר: ענת אביעד, סטנדאפיסטית מוכשרת ומצחיקה במיוחד, </strong>בעלת ניסיון עשיר בהופעות בימי הולדת לגיל<strong> 70 או 80. ענת אביעד תשמח לייעץ ולהופיע גם באירוע הבא שלכם</strong><strong>.</strong></p>

כותבת המאמר: ענת אביעד, סטנדאפיסטית מוכשרת ומצחיקה במיוחד, בעלת ניסיון עשיר בהופעות בימי הולדת לגיל 70 או 80. ענת אביעד תשמח לייעץ ולהופיע גם באירוע הבא שלכם.

error: Content is protected !!