מופע סטנדאפ ליום הולדת 60

מזל טוב!  אמא, אבא, חבר לעבודה, חבר ותיק או קרוב משפחה הגיעו לגיל 60! אין ספק, גיל מיוחד המחייב התייחסות מיוחדת! לרוב מדובר בחוגגים המהווים חלק ממעגל העבודה המנהלים אורח חיים תוסס ופעיל. כך או כך, המשפחה רוצה לשמח את החוגג/ת, לחברים חשוב לציין את האירוע, כולם יחד רוצים להיפגש ולשמוח, ואין דרך חגיגית יותר לציין את האירוע מאשר מסיבת יום הולדת מרגשת.

אז איך מפתיעים מישהו שהגיע לגיל 60?

מתנה שגרתית, חפץ, בגד או שעון הן מתנות נפלאות, אך אם להודות על האמת, הן בנאליות למדי, וקרוב לוודאי שלחוגג יש כבר הרבה מתנות מסוג זה. אחרי שהוחלט לקיים אירוע, עורכים רשימת מוזמנים ומחליטים היכן תתקיים החגיגה בהתאם לתקציב ולכמות המשתתפים. חגיגה אינטימית בקרב המשפחה והחברים לרוב תתקיים בבית. יש משפחות המעדיפות לקיים אירוע במסעדה בחדר פרטי או אפילו באולם אירועים המיועד לאירועים קטנים.

בחירת פעילות ליום הולדת 60

החלטתם לקיים אירוע, בחרתם מקום לחגוג בו והשלב הבא – בחירת פעילות. מעבר לברכות המרגשות וכיבוד עשיר, מומלץ מאוד לשדרג את האירוע עם תוכן מיוחד ורצוי מצחיק שיהפוך את האירוע לחגיגה של ממש. באירועים אלו משתתפים בדרך כלל אנשים בטווח גילאים רחב: צעירים, מבוגרים, בני משפחה, חברים, שכנים, חברים לעבודה. לכן, ייתכן כי הפעלת המשתתפים תהיה פחות רלוונטית מאחר והמשתתפים אינם מכירים זה את זה וטווח הגילאים רחב. הפתרון המומלץ והמוצלח ביותר הוא ללא ספק להזמין מופע סטנדאפ שיהפוך לאטרקציה המרכזית באירוע. מאוד קשה להפתיע אנשים החוגגים גיל 60, אבל מופע סטנדאפ שהוזמן במיוחד ליום הולדתם, הוא הפתעה יוצאת מן הכלל! מופע הסטנדאפ יכול להוות גם פתרון לשאלה – מה לקנות לחוג/ת בני 60? מופע מצחיק בהחלט יכול להיות מתנה נפלאה. למופע כזה יש יתרון בולט: אין צורך בהיכרות מוקדמת של המשתתפים והקהל המבוגר והצעיר ייהנה בו זמנית. לאחר הארוחה והברכות, מצב הרוח של האורחים מרומם, החוגגים הנרגשים כבר פנויים להתרווח וליהנות, כולם ישובים מול האמן באופן המאפשר אינטראקציה, וזה הזמן פשוט לשבת ולצחוק, ולא חסר נושאים מצחיקים: הבית, הזוגיות, הנכדים אם יש, הילדים וכמובן הגיל. כדאי ורצוי שמופע סטנדאפ לגיל 60 יתייחס לנושאים אלו באופן משעשע וייתן דגש לסיטואציות קומיות כלליות כמו גם לסיטואציות הקשורות לגיל 60. למשל, אחד הנושאים הכי ידועים ומצחיקים הוא ההתמודדות עם השחיקה בחיי הנישואין, המרדף אחרי טיפוח הגוף והעובדה שללא הסבים והסבתות, הצעירים לא יכולים לנהל חיים נורמאליים ללא עזרת ההורים בני ה-60.

תיבול המופע בפרטים מצחיקים אודות החוגג/ת והמשפחה

כמו כן, מומלץ לקשור את המופע לחוגג/ת. הסטנדאפיסט יצחיק את הקהל תוך שימוש בפרטים משעשעים כגון הרגלים מצחיקים של החוגג/ת, משפטים מצחיקים ואנקדוטות מחיי המשפחה. חשוב להדגיש כי יש לעשות שילוב בין מופע מובנה מראש ובין התייחסות לחוגג כדי שלא תיווצר סיטואציה בה החוגג/ת בני ה 60 יחושו שלא בנוח. הסוד הוא מינון נכון בין התכנים. מופע סטנדאפ שנכתב במיוחד על החוגג עשוי להיות משעשע אך גם עלול להיות בעייתי במיוחד אם מדובר בחוגג/ת מופנמים או שהפרטים שסופקו לסטנדאפיסט אינם מצחקים דיים בכדי למלא מופע סטנדאפ. מניסיון רב של חוגגים וסטנדאפיסטים עולה כי התייחסות לחוגג/ת, כמו גם למשתתפים, אלתורים בו במקום ומופע מובנה הם השילוב המנצח ביום הולדת לגיל 60.

בחירת אמן סטנדאפ מתאים ליום הולדת 60

אז אחרי שהחלטנו להזמין סטנדאפ ליום הולדת 60, איך נבחר סטנדאפיסט? ברור מאליו כי סטנדאפיסט צעיר בן 25 יתאים פחות מאחר ועולם התוכן שלו שונה לחלוטין מעולם התוכן של החוגגים, יהיה מוכשר ככל שיהיה. כמו כן, חשוב להדגיש בפני האמן או האמנית האם יש נושאים רגישים שלא כדאי לדבר עליהם, כגון התאלמנות. לעיתים לוקחים חלק באירוע גם ילדים ולמשתתפים חשוב שהאמן ישמור על שפה נקייה. במידה ומשתתפים ילדים חשוב מאוד להדגיש כי המופע נועד לבדר קודם כל את המשתתפים המבוגרים וקרוב לוודאי שאת הילדים המופע יעניין פחות. יש לקחת זאת בחשבון ולרוב הדבר אינו מהווה בעיה. כמו כן, כבכל אירוע מומלץ מאוד לקבל המלצות על הסטנדאפיסט.

אז מה יש לי להציע לכם?

מופע הסטנדאפ "ברירת צחוק" הוא מופע קורע מצחוק ההופך כל יום הולדת לארוע שהחוגגים יזכרו הרבה זמן אחרי שהחגיגה תסתיים. מופע מקורי, מצחיק עד דמעות הכולל אילתורים, שיתוף פעולה עם הקהל ובעיקר קטעי סטנדאפ בלתי נשכחים.

רוצים לשמוע עוד מופע הסטנדאפ ליום הולדת? מוזמנים להכנס ולהתרשם:

מפרגנים לי

סטנדאפ ליום הולדת 60

<p><strong>כותבת המאמר: ענת אביעד</strong>, <strong>סטנדאפיסטית מוכשרת ומצחיקה במיוחד,</strong> בעלת ניסיון עשיר בהופעה בימי הולדת לגיל 60. <strong>ענת אביעד תשמח לייעץ ולהופיע גם באירוע הבא שלכם</strong><strong>.</strong></p>

כותבת המאמר: ענת אביעד, סטנדאפיסטית מוכשרת ומצחיקה במיוחד, בעלת ניסיון עשיר בהופעה בימי הולדת לגיל 60. ענת אביעד תשמח לייעץ ולהופיע גם באירוע הבא שלכם.

error: Content is protected !!