אז מה הסיפור שלי?

מהרגע שאני זוכרת את עצמי ידעתי שני דברים:

שאני מצחיקה

ושאני אוהבת לספר סיפורים…

האמת שאהבתי גם לכתוב, לשחק בהצגות, וגם ללמוד (חנונית אמיתית). חלמתי להיות שחקנית, אבל גם אהבתי לעזור לאנשים ולהתנדב (בהמשך יתברר שזה החלק שעשה "טוייסט" בעלילה…).

בצבא כבר הבנתי מה יהיה המסלול שלי לאחר השחרור. כולם היו בטוחים שאלמד משחק, והאמת היא שאף אחד לא הופתע שאכן התקבלתי ללימודים. אולם (כאן מגיע ה"טווייסט"), ממש ברגע האחרון החלטתי ללמוד עבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. כן, סיימתי בהצטיינות והיו לי חלומות להציל את העולם.

מסלול חיי כאישה בוגרת התנהל ממש כמצופה מבת של כל אמא פולניה (ואני בכלל גדלתי בבית עירקי…): חתונה, לידות וגידול ארבעה ילדים (וגם בעל אחד…), לצד משרה מסודרת של עובדת סוציאלית בכירה ומדריכת סטודנטים. אבל, איך אומרים השחקנים, המשחק הוא חיידק, ומדובר בחיידק שגם אם מתעלמים ממנו, הוא לא מרפה… אז למדתי משחק וסטוריטלינג (לכולם סיפרתי שאני "בהשתלמות מקצועית"), והתחלתי להופיע כסטנדאפיסטית וקומיקאית. בהתחלה באופן מחתרתי (בכל זאת, עובדת סוציאלית שפתאום החליטה להיות שחקנית..) ולאחר מכן בגלוי. ואז זה קרה. פגשתי את יוסי אלפי. "תוך שנתיים את לא תרדי מהבמה. את מאוד מצחיקה. תתחילי להפרד מעולם העבודה הסוציאלית". יוסי אלפי הוא שחקן, במאי, משורר ויוצר (וגם אבא של גורי אלפי), אך מסתבר שבמקרה שלי הייתה לו יכולת נבואית. אחרת איך אפשר להסביר שהוא צדק?

זה לא קרה ביום אחד, גם לא ביומיים, אבל מאותו יום מכונן בו קיבלתי החלטה נחושה ובלתי מתפשרת – עשיתי הכל כדי שזה יקרה.

החלטתי לאזור אומץ ולהגשים את החלום שליווה אותי עוד מילדות – לעמוד על הבמה ולהצחיק!  

מאז הכל היסטוריה.

למעלה מעשור, אני מופיעה כסטנדאפיסטית במופע שלי "ברירת צחוק" אשר הוצג בכל רחבי הארץ, כמעט על כל במה אפשרית (ואפילו בחו"ל!). לצד הצלחת המופע, יצרתי מופעי בידור מקוריים נוספים, התמקצעתי בתחום המשחק, שיתפתי פעולה עם שחקנים שחלקם גיבורי ילדותי (חני נחמיאס, מיקי קם), ולקחתי חלק במגוון סדרות ישראליות ("צומת מילר", "שקופים", "ההרמון"), פיתחתי מגוון הרצאות מרתקות ומצחיקות, סדנאות חווייתיות וקורסים מקצועיים ומעשירים בעולם ההומור, הסטוריטלינג ועמידה מול קהל – והיד עוד בהחלט נטויה.

בשנים האחרונות אני מסייעת למרצים, אנשי עסקים וכל מי שרוצה לעמוד מול קהל בביטחון, לרתק את קהל השומעים שלהם ולהעביר את המסר באופן מדויק.

כחלק ממסלול המומחיות שלי בתחום ההומור, עמידה מול קהל וסטוריטלינג, למדתי באוניברסיטת תל אביב, בבית הספר לסטוריטלינג "בבית אריאלה", בבית הספר למשחק של ענת ברזילי, בקורס מספרי סיפורים של יוסי אלפי, רטוריקה באוניברסיטת רייכמן, שפת גוף במכללה האקדמית אונו ועוד…

למעלה מעשר שנים אני מופיעה כשחקנית הבית של מוזיאון מורשת יהדות בבל, מופיעה במסגרת אירועי 'פסטיבל מספרי סיפורים' בתיאטרון גבעתיים, מוזמנת למופעים והרצאות בכל רחבי הארץ וגם בעולם ובשנת 2019 היה לי הכבוד לזכות בפרס 'שחקנית השנה' של ארגון הסופרים והאומנים אח"י.

מזמינה אתכם להכיר אותי קצת יותר לעומק.
מוזמנים לקרוא מה כתבו עליי

05

"אני עושה כסף מדיבורים על מה
שקורה במשפחות הכי טובות"

מעריב

העובדת הסוציאלית שעזבה
הכל כדי להיות סטנדאפיסטית

ynet

איך מרזים 55 ק"ג ב-10 חודשים
בלי עזרה מבחוץ?

ערוץ7

אלה הזוכים בפרסי אח"י

נכון, אני חיית במה, אבל גם בטלויזיה הופעתי.
קבלו טעימה מהסדרות ותוכניות הטלויזה בהם השתתפתי

הסדרה "שקופים"

הסדרה "צומת מילר"

error: Content is protected !!