הרצאות לחברות ואירגונים

עובדים צופים ומאזינים להרצאות כחלק בלתי נפרד מעבודתם. בין אם מדובר בהרצאה הקשורה באופן ישיר לתחום המקצועי שלהם ובין אם מדובר בהרצאת העשרה ביום עיון או ארוע עובדים חגיגי, הרצאות הם חלק בלתי נפרד מארועים אלו. כיום ברור כי הרצאות לחברות ואירגונים הן האמצעי הנכון והמועדף עבורם לשם העברת תוכן מעניין ומרתק לעובדים. מרצים כריזמתיים וסוחפים יצליחו להעביר כל הרצאה ובכל תחום באופן שלא ישכח על ידי העובדים. המטרה היא לא רק להעביר ידע באמצעות מצגת אלא גם ליצור חוויה מרתקת שתשאיר את העובדים עם "טעם של עוד".

ההרצאות שלי בנושאים כמו הומור, תקשורת בינאישית, שפת גוף, סגננות תקשורת, סטוריטלינג ועמידה מול קהל מצליחות לעורר עניין, לרתק את העובדים וליצור חוויה סוחפת ומיוחדת. איך זה קורה בפועל?
אין ספק כי, הרצאות לחברות ואירגונים המשופעות בהומור, מעניקות תוכן מעשיר וסוחף וכוללות אינטראקציה עם קהל העובדים, יצליחו גם להעביר מסר וגם לעניין את העובדים (ככה זה כשהמרצה היא גם שחקנית וקומיקאית..).

אז מה אומרים על ההרצאות שלי?

ממליצים על

ההרצאות של ענת אביעד

ממליצים על ההרצאה

"הומור. זה כל הסיפור!"

ממליצים על ההרצאה בנושא שפת גוף

"לתקשר גם מבלי לדבר"

ממליצים על הרצאה בנושא סגננות תקשורת

"לדבר בשפה של האחר"

ממליצים על ההרצאה בנושא עמידה מול קהל וסטוריטלינג

"איך לכבוש כל במה?"

STAGE TO THE TOP

ממליצים על ההרצאה בנושא

"הומור, שפת גוף ומה שבינהם"

מבין לקוחותיי

מה עוד יש לי להציע לחברות ואירגונים?

מעוניינים לבחור להרצאה לחברות ואירגונים?

מוזמנים לקרוא במאמר הבא מספר טיפים שייסייעו לכם לבחור את ההרצאה המתאימה:

הרצאה חווייתית – לא עוד הרצאה!

בין אם מדובר במנהלת משאבי אנוש בארגון המעוניינת לחפש לעובדים הרצאות מגוונות ליום העיון הקרב ובא, מורים המציינים סוף שנה ומעוניינים בתוכן מעשיר ומקורי ובין אם מדובר בקבוצת גימלאים או בחוג בית המעוניין להזמין לחבריו תוכן מרתק – הרצאה חווייתית

להמשך קריאה »

למי עוד ההרצאות מתאימות?

error: Content is protected !!

צרו קשר

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואחזור בהקדם